Elkészült a IX. osztályok beosztása

Pénteken zárult a IX. osztályokba való beiratkozás.

Kedden az iskola igazgatósága, a tanügyi törvény és a belső rendszabályzat alapján a kilencedik osztályokba felvételt nyert diákokat a következő kritériumok szerint osztotta be:

  • A diákokat a felvételi eredmények alapján rangsoroltuk.
  • A kialakított rangsorból kiindulva a legnagyobb átlaggal rendelkező diáktól a legkisebb átlagig vettük figyelembe a választott osztálytípust, és a diákot a megfelelő osztályba/osztálytípusba helyeztük a helyek számának függvényében.
  • Az ugyanolyan osztálytípusba bejutott diákokat az „egy ide, egy oda” elv szerint rangsoroltuk.
  • A fenti rangsorolás szerint a kialakult osztályok osztályátlagai megközelítőleg egyformák lettek.
  • A kialakult osztályokban az utólagos cserék nem engedélyezettek.
  • Az osztályfőnökök kinevezése szeptemberben történik meg.

Kedves kilencedikesek, Isten hozott a Bolyaiba!
Sok sikert és kitartást kívánunk nektek az elkövetkező négy évben!


A B C D E F G
Sorsz.Teljes névÁtlag
IX. A - Természettudományok - intenzív angol
1

BARABÁS E. ORSOLYA

8.82

2

BARABÁSI CS. ANITA

8.6

3

BARTA O. HENRIETTA

9.33

4

BARTOS A. TAMARA

9.36

5

BENEDEK L. SÁRA

9.43

6

DEAC I. SZIDONIA

9.43

7

GAGYI S. HILDA

8.98

8

GILIGA S. ORSOLYA

9.24

9

HAVADTOI I. ANITA AGNES

9.07

10

KIS R. ANITA

9.72

11

KISS D. PÉTER

9.23

12

LÁSZLÓ L. DOROTTYA

9.28

13

MAGYARI I. ÁGNES BEÁTA

9.13

14

MATHE L. JULIANNA

9.04

15

MIHÁLY I. SZILARD

8.64

16

NAGY SZ. ADÉL

9.04

17

PÁPAI LS. ORSOLYA SZILVIA

8.79

18

PAPP MZ. MÁTYÁS

8.88

19

PIRI JC. SZILVIA IZABELLA

9.28

20

RUDNYÁNSZKY BL. ZALÁN BOTOND

8.89

21

SCHUSTER E. ERNA

9.14

22

SÉRA LZ. KINCSŐ GYOPÁR

9.06

23

SZEKELY F. DÁNIEL

8.63

24

SZENTGYÖRGYI A. ZSELYKE

9.48

25

SZILÁGYI C. ANNA

8.99

26

TÖREK L. LEVENTE LEHEL

8.72

27

VÉGH FJ. FERENC JÓZSEF

9.47

28

VERESS J. HANNELÓRA

8.69

Sorsz.Teljes névÁtlag
IX. B - Természettudományok - intenzív angol
1

BÁRCZI G. INGRID

9.27

2

BARTA F. ZSOFIA

9.67

3

BARTHA LI. APOLLÓNIA EVELYN

8.77

4

BEREI L. MONIKA

8.69

5

BIGHIREL M. ORSOLYA

9.22

6

BIRÓ L. LAURA

9.22

7

BREIER Z. BRIGITTA

9.04

8

FEJÉR I. CSENGE KRISZTINA

9.29

9

FODOR AI. NORA TIMEA

9.01

10

GÖLLNER K. BLANKA

9.45

11

KELEMEN LF. KRISZTA-JÚLIA

8.92

12

KOVÁCS Z. BLANKA-ALEXANDRA

9.4

13

KUTASI J. ESZTER

8.77

14

LÁZÁR BA. BALÁZS

9.43

15

LÖRINCZI A. ESZTER

9.31

16

MÁTHÉ L. PÉTER

9.26

17

NAGY EE. KÁLMÁN

8.82

18

NAGY F. LEVENTE

9.04

19

PAPP T. VIRÁG ANNA

9.09

20

PAPP ZT. TESSZA XENIA

9.02

21

SZAKÁCS I. RÓBERT

8.62

22

SZÁSZ J. PÉTER ZSOMBOR

9.6

23

TOTH L. NOÉMI BEÁTA

8.83

2

TOTH Z. MELINDA

8.91

25

UNGVARI L. BENCE LÁSZLÓ

8.67

26

VARGA ZS. EVELIN

9.4

27

ZONGOR AL. DÁNIEL

8.61

28

ZUDOR A. TAMAS ATTILA

9.12

Sorsz.Teljes névÁtlag
IX. C - Természettudományok - intenzív német/francia
1

ADORJÁNI T. SÁRA

8.88

2

ADORJÁNI Z. SZERÉNA BORBÁLA

8.48

3

BALLA LC. ZALÁN

8.51

4

BEREI Z. DÓRA

8.45

5

CSERESZNYÉS L. ANDREA

8.47

6

DEMETER FZ. GERGŐ FERENC

8.43

7

DÓSA I. NÓRA BÍBORKA

8.52

8

GERGELI C. JULIA

8.53

9

HORVATH H. BOTOND HUNOR

8.57

10

KRISTÓF J. LORÁNT

8.41

11

LÁSZLÓ T. KRISZTIÁN

8.51

12

MÁDAY LZ. ORSOLYA ESZTER

8.77

13

MAGOS S. KRISZTA

8.32

14

MAGYARI J. BOGLARKA

8.47

15

MAGYARI RI. NORBERT

8.29

16

MAKKAI Z. ESZTER KRISZTINA

8.44

17

MOLNÁR Á. ÁRON DÁNIEL

8.5

18

NAGY J. BRIGITTA REBEKA

9.8

19/td>

NOVÁK S. BLANKA BERNADETT

9.15

20

SZÉKELY F. ANNA

9.72

21

SZILAGYI CS. BALINT

8.54

22

SZILVESZTER A. ANDRÁS

8.58

23

TAKÁCS E. ANNA

8.99

24

TAMAS JA. NORBERT LEVENTE

8.31

25

TONCEA ZF. RÉKA BORÓKA

8.67

26

TÖRÖK A. ADRIENN

9.4

27

VÁSÁRHELY E. RITA ERIKA

8.61

28

ZOLYOMI GY. ORSOLYA TIMEA

9.12

Sorsz.Teljes névÁtlag
IX. D - Társadalomtudományok - intenzív német/olasz
1

BARTHA CS. CSABA SZILÁRD

8.1

2

BERECZKI A. TAMÁS

8.12

3

BÖJTE O. ELISA

8.52

4

BÜKKÖSI S. BENCE

8.07

5

BUTYAN B. ADORJÁN RICHÁRD

8.11

6

CSISZÉR Á. GABRIELLA

8.61

7

DEAK G. ANITA KATALIN

8.2

8

GÓLYA CL. TAMÁS

8.08

9

HEGYI J. KINGA KATALIN

8.07

10

JITIANU Ş. ROSEMARIE

8.54

11

KACSÓ D. DÁVID

8.19

12

KACSO I. BENCE

8.06

13

KÁLLAY C. DÓRA

8.29

14

KOVÁCS CS. KRISZTA

8.14

15

KOVACS P. CSABA BENJAMIN

8.1

16

LŐRINCZ S. ZSANETT-KARINA

8.9

17

MARTON AJ. JANKA

9.16

18

MATYUS Z. MATYAS

8.16

19

MESZESI B. BÉLA EUGEN

8.21

20

MIHÁLY-SCHILLER G. NORBERT

8.07

21

NAGY S. BALÁZS

8.07

22

SUTO A. JOLAN KAROLA

8.14

23

SZABO Z. ANDREA ERIKA

8.2

24

SZÖVÉRFI J. NOÉMI

8.15

25

TAMÁSI K. KRISZTIÁN ERIK

8.12

26

TŐKÉS L. ANDREA HENRIETTA

8.18

27

TOMPA D. FERENC

8.23

28

TORDAI J. DANIEL

8.25

Sorsz.Teljes névÁtlag
IX. E - Matematika-informatika - intenzív angol
1

ÁBRAHÁM B. DÁVID

9.31

2

BAKÓ L. GELLÉRT

8.51

3

BENŐ F. ÁKOS

9.17

4

BIRTON A. PANNA ANDREA

9.39

5

BOLOGA V. EDUARD

9.12

6

BOROICA J. RICARDO SZABOLCS GABRIEL

8.57

7

BUCUR L. ANITA IBOLYA

8.99

8

DASZKEL G. DORA

9.1

9

KEREKES E. BEATA EMÖKE

9.28

10

KISS A. ZOLTÁN

8.9

11

KOFFOL K. BORBALA

8.24

12

KOVÁCS I. RÓBERT

8.9

13

KOVÁCS-SZENTMÁRTONI T. SZILVIA

8.85

14

MARTON J. SZABOLCS

8.26

15

NAGY V. BOTOND VILMOS

8.89

16

NAGY Z. ZALÁN

9.34

17

PÁLFI L. ISTVÁN LAJOS

8.73

18

PÉNTEK L. MÁRK

8.99

19

SZABÓ J. JÓZSEF

8.51

20

SZABÓ ZSIGA Z. DÁVID

8.85

21

SZÉKELY Z. DÁVID

9.4

22

SZILÁGYI A. BOTOND

9.7

23

TOTH J. VIKTORIA

8.92

24

TOTH L. ROBERT LEVENTE

8.46

25

TROZNAI S. AMANDA KLAUDIA

9.37

26

VASS L. PÉTER

9.53

27

VESCAN BAKCSY B. BERNÁT KRISTÓF

9.14

28

VIZELI Z. ROLAND ZOLTÁN

9.49

Sorsz.Teljes névÁtlag
IX. F - Társadalomtudományok - intenzív angol
1

BABA O. TEKLA VIOLA

8.69

2

CSEGZI I. ANDREA

8.25

3

CSORVASI SZ. NOEMI

8.53

4

DÁVID Z. BALÁZS

8.43

5

FAZAKAS BL. CSONGOR

8.48

6

FORRAI D. ANETTA

8.41

7

GYÉRESI L. BLANKA-EDINA

8.57

8

HARSÁNYI Z. SÁRA

8.56

9

HENTER S. SZENDE

9.01

10

KATONA L. ORSOLYA

8.68

11

KECSKES I. ORSOLYA KRISZTA

8.45

12

KOVACS-HORVATH A. TAMARA

8.78

13

MAGOS L. LASZLO

8.34

14

MÁTHÉ AA. INGRID IZABELLA

8.64

15

MEZEI SL. TUNDE EMESE

8.58

16

MOLNAR F. IZABELLA

8.33

17

NAGY P. KRISZTINA

8.6

18

ÖLLERER PJ. MARA ZSÓKA

8.52

19

RADULY P. VIVIEN

8.8

20

SIKLODI L. ORSOLYA

8.96

21

SZABADOS L. HUNOR

8.51

22

SZÁSZ S. BLANKA SZIDONIA

8.54

23

SZÉKELY IL. TIMEA

8.38

24

SZILÁGYI JL. KARINA BEATRIX

9.5

25

SZÖCS L. ANASZTÁZIA

9.17

26

TÓR B. VANESSA MARIA

8.45

27

VÁRADI C. ZITA DENISZA

8.46

28

ZSIGMOND S. DOROTTYA

8.79

29

Gritto RL. Robert Alexandru

5.69

Sorsz.Teljes névÁtlag
IX. G - Matematika-informatika - intenzív informatika
1

BALINT B. HENRIK

8.69

2

BATÓ D. JUDIT KATALIN

8.81

3

BENKO S. SZILARD

9.37

4

BIRO G. EDINA ANITA

8.78

5

DAVID L. TAMAS

8.67

6

DEMETER L. DAVID LEVENTE

9.47

7

FORGÓ Z. TAMÁS

8.83

8

GALL J. BOTOND

8.45

9

KISS M. HENRIETTA

8.83

10

KOLOZSI ZS. ANETT JESSIKA

8.22

11

KUPÁN A. GYÖRGY ZSOLT

8.29

12

LABANCZ P. TAMAS

8.8

13

MANYA L. GELLERT

8.98

14

MÁRTON Á. ÁRON

8.72

15

NAGY B. BÉLA

8.99

16

NAGY FÁ. GYOPÁR

9.22

17

NAGY P. BOTOND

8.86

18

NEMES-KOVÁCS E. KRISZTIÁN

9.5

19

OROSZ G. ZSOLT

8.8

20

RAVASZ SZ. DANIEL

9.18

21

SIKLODI CS. ADRIÁN CSABA

8.43

22

SIMÓ Z. HUNOR

8.59

23

SIMON L. ÁRON

8.96

24

SZABÓ M. NIKOLETTA LAURA

8.68

25

SZABÓ PI. JULIA EMESE

8.93

26

TŐKÉS LS. RÓBERT ATTILA

9.06

27

VERES F. GERGŐ ETELE

8.51

28

ZSIGMOND F. ÁRON

8.85

Eseménynaptár

2018. augusztus
H K Sz Cs P Sz V
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Oldalaink

bolyaisok

vilagtalalkozo

appendix

bolyaischola

fizika

appendixappendix