Álláshirdetés

A Bolyai Farkas Elméleti Líceum pályázatot hirdet gáz-, víz-, fűtés- és villanyszerelői/karbantartói munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű.

A foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős

Jelentkezési feltételek:

  • Iskolai végzettség (kötelező 10 osztály, szakmai végzettség), gáz-vízszerelői szakmunkás igazolás
  • Gáz-, víz-, fűtés- és villanyszerelői munkakör ismerete, gyakorlati tudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A pályázáshoz szükséges iratok:

  • Az iskola igazgatóságához címzett kérvény
  • Személyi igazolvány fénymásolata
  • Iskolai végzettséget igazoló oklevelek, igazolások

Pályázati iratok benyújtásának időpontja (az iskola titkárságán): 2017.07.12. - 2017.07.26, 8-12 óra között

Pályázatok elbírálása: 2017. 07. 27.

            Írásbeli vizsga: 2017. 08. 07.

            Gyakorlati vizsga: 2017. 08. 09.

            Intejú: 2017. 08. 10.

            Eredményhírdetés: 2017. 08. 11.

Érdeklődni az iskola titkárságán hétköznap 11-13 óra között lehet.

Eseménynaptár

2024. április
H K Sz Cs P Sz V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Oldalaink

Erasmus+

Cambridge Assessment English

Nemzeti Tudósképző Akadémia

BolyaiArt

bolyaisok

vilagtalalkozo

appendix

bolyaischola

fizika

appendixappendix