Zrínyi Ilona matematika tesztverseny

Március 6-án és 12-én a Bolyai Farkas Elméleti Líceumban sor került a Zrínyi Ilona Matematika Tesztverseny megyei szakaszának díjkiosztó ünnepségére. A 9-12 osztályos tanulók közül évfolyamonként az első 10-15 diákot díjazták, míg a 2-8 osztályos diákoknál évfolyamonként a verseny első 20 helyezettje oklevelet és tárgyjutalmat vehetett át. Gratulálunk a diákoknak és felkészítő tanítóiknak és tanáraiknak!

  • Márton Emese, I. díj, 2. osztály, Bolyai Farkas Elméleti Líceum
  • Varró Dávid, II. díj, 2. osztály, Művészeti Líceum
  • Győrfi Borbála, III. díj, 2. osztály, Művészeti Líceum
  • Siklodi Csongor Áron, I. díj, 3. osztály, Liviu Rebreanu Gimnázium
  • Bene Attila Balázs, II. díj, 3. osztály, Liviu Rebreanu Gimnázium
  • Bartha Bálint, III. díj, 3. osztály, Kádár Márton Általános Iskola Mezőpanit
  • Bartha Előd, I. díj, 4. osztály, Bolyai Farkas Elméleti Líceum
  • Albert Hunor Dániel,II. díj, 4. osztály, Sámuel József Általános Iskola, Kend
  • Koszta Gianluca Krisztián, III. díj, 4. osztály, Liviu Rebreanu Gimnázium
  • Barta-Zágoni Csongor, I. díj, 5. osztály, Bolyai Farkas Elméleti Líceum
  • Kerekes Máthé Éva, II. díj, 5. osztály, Europa Általános Iskola és Gimnázium
  • Kun Bálint Etele, III. díj, 5. osztály, Europa Általános Iskola és Gimnázium
  • Csősz Gabriella, I. díj, 6. osztály, Dr. Bernády György Általános Iakola
  • Simon László, II. díj, 6. osztály, Europa Általános Iskola és Gimnázium
  • Bodó Bence, , III. díj, 6. osztály, Europa Általános Iskola és Gimnázium
  • Réman Attila, I. díj, 7. osztály, Bolyai Farkas Elméleti Líceum
  • Barta-Zágoni Bernadette, II. díj, 7. osztály, Bolyai Farkas Elméleti Líceum
  • Kacsó Laura, III. díj, 7. osztály, Friedrich Schiller Gimnázium
  • Kis Anita, I. díj, 8. osztály, Bolyai Farkas Elméleti Líceum
  • Szilágyi Botond, II. díj, 8. osztály, Bolyai Farkas Elméleti Líceum
  • Benkő Szilárd, III. díj, 8. osztály, Petru Maior Iskolaközpont, Szászrégen
  • Csegezi Zsombor, I díj, 9. osztály, Bolyai Farkas Elméleti Líceum
  • Deé Lukács András Gergely, II díj, 9. osztály, Bolyai Farkas Elméleti Líceum
  • Máthé Arnold, III díj, 9. osztály, Bolyai Farkas Elméleti Líceum
  • Fodor Orsolya Szilvia, I díj, 10. osztály, Bolyai Farkas Elméleti Líceum
  • Mózsa Attila, II. díj, 10. osztály, Bolyai Farkas Elméleti Líceum
  • Kiss Borbála, III. díj, 10. osztály, Bolyai Farkas Elméleti Líceum
  • Portik Ábel, I díj, 11. osztály, Domokos Kázmér Iskolaközpont, Szováta
  • Ferencz Dániel, II. díj, 11. osztály, Bolyai Farkas Elméleti Líceum
  • Damó Ferenc, III. díj, 11. osztály, Bolyai Farkas Elméleti Líceum
  • Szakács Zoltán, I díj, 12. osztály, Bolyai Farkas Elméleti Líceum
  • Köllő Magor, II díj, 12. osztály, Bolyai Farkas Elméleti Líceum
  • Hamar Márk, III. díj, 12. osztály, Bolyai Farkas Elméleti Líceum

Sikeres felkészülést kívánunk a kecskeméti döntőre továbbjutott diákoknak!

Eseménynaptár

2020. augusztus
H K Sz Cs P Sz V
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Oldalaink

Erasmus+

Cambridge Assessment English

bolyaisok

vilagtalalkozo

appendix

bolyaischola

fizika

appendixappendix