3. osztály
Helyszín: Bolyai Farkas Elméleti Líceum - Mentőállomás melletti épülete
- 2023. február 10. - 13.00 óra
S.sz. |
Név |
Iskola |
Tanító |
1 |
A. I. Sz. |
Sámuel József Gimnázium |
Bartha Orsolya |
2 |
A-F. L. |
Bolyai Farkas Elméleti Líceum |
Szitai Tünde Klára |
3 |
B. B. |
Kádár Márton Általános Iskola |
Nagy Andrea |
4 |
B. G. |
Kádár Márton Általános Iskola |
Nagy Andrea |
5 |
B. H. E. |
Bolyai Farkas Elméleti Líceum |
Szitai Tünde Klára |
6 |
Cz. A. |
Gyulakuti Általános Iskola |
Gáll Anna- Rózsa |
7 |
D -R. B. E. |
Sámuel József Gimnázium |
Bartha Orsolya |
8 |
D-L. I. |
Bolyai Farkas Elméleti Líceum |
Szitai Tünde Klára |
9 |
F. D. V. |
Gyulakuti Általános Iskola |
Gáll Anna- Rózsa |
10 |
J. R. Á. |
Művészeti Szaklíceum |
Póra Annamária |
11 |
K. D. |
Bolyai Farkas Elméleti Líceum |
Szitai Tünde Klára |
12 |
K. D. |
Liviu Rebreanu Általános Iskola |
Barabás Enikő |
13 |
K. D. M. |
Erdőcsinádi Általános Iskola |
Csegezi László |
14 |
K. E- R. |
Deák Farkas Általános Iskola, Nyárádszereda |
Fülöp Ildikó |
15 |
K. H. |
Gyulakuti Általános Iskola |
Gáll Anna- Rózsa |
16 |
K. K. |
Gyulakuti Általános Iskola |
Gáll Anna- Rózsa |
17 |
K. M. |
Bolyai Farkas Elméleti Líceum |
Szitai Tünde Klára |
18 |
K. M-B. |
Gyulakuti Általános Iskola |
Gáll Anna- Rózsa |
19 |
L. Á. |
Nyárádmagyarósi Ált. Iskola |
Györfi Ibolya |
20 |
L. É. |
Református Kollégium |
Strugurás- Fazakas Ildikó |
21 |
M. A-Zs. |
Gyulakuti Általános Iskola |
Gáll Anna- Rózsa |
22 |
M. M. |
Al.Ioan Cuza Gimnázium |
Farkas Edit |
23 |
M. Y. |
Gyulakuti Általános Iskola |
Gáll Anna- Rózsa |
24 |
N -E. D. |
Bolyai Farkas Elméleti Líceum |
Szitai Tünde Klára |
25 |
N. F. N. |
Bolyai Farkas Elméleti Líceum |
Szitai Tünde Klára |
26 |
N. M. |
Gyulakuti Általános Iskola |
Gáll Anna- Rózsa |
27 |
Ö. Cs. E. |
Bolyai Farkas Elméleti Líceum |
Szitai Tünde Klára |
28 |
P. K. |
Gyulakuti Általános Iskola |
Gáll Anna- Rózsa |
29 |
S. A. I. |
Liviu Rebreanu Általános Iskola |
Barabás Enikő |
30 |
S. B. B. |
Erdőcsinádi Általános Iskola |
Csegezi László |
31 |
S. Gy. B. |
Kemény János Ált. Iskola, Marosvécs |
Méra Ilona, Győri József- Attila |
32 |
S. Z-B. |
Bolyai Farkas Elméleti Líceum |
Zongor Judit |
33 |
Sz.T. |
Tudor Vladimirescu Gimnázium |
Gábor Lizetta |
34 |
T. B. K. |
Deák Farkas Általános Iskola, Nyárádszereda |
Fülöp Ildikó |
35 |
T. J. |
Tudor Vladimirescu Gimnázium |
Gábor Lizetta |
36 |
T. K. |
Deák Farkas Általános Iskola, Nyárádszereda |
Fülöp Ildikó |
37 |
U. H. O. |
Al. Ceuseanu Ált. Iskola- Szászrégen |
Dénes Réka |
37 |
V. B. |
Bolyai Farkas Elméleti Líceum |
Szitai Tünde Klára |
39 |
V. Zs. B. |
Bolyai Farkas Elméleti Líceum |
Szitai Tünde Klára |
40 |
V-T. Á. |
Tudor Vladimirescu Gimnázium |
Gábor Lizetta |
41 |
Zs. Z. Zs. |
Tudor Vladimirescu Gimnázium |
Gábor Lizetta |
4. osztály
Helyszín: Bolyai Farkas Elméleti Líceum - Mentőállomás melletti épülete
- 2023. február 10. - 13.00 óra
S.sz. |
Név |
Iskola |
Tanító |
32 |
A. D. D. |
Kend Sámuel József Ált.Isk. |
Bartos Olga |
5 |
B. Á. E. |
George Cosbuc Ált. Iskola |
Triff Anna Izabella |
30 |
B. B. |
Bolyai Farkas Elm. Líceum |
Somlay Melinda |
6 |
B. K. |
Nyárádmagyarósi Általános Iskola |
Adorjáni Éva |
15 |
B. R. K. |
Búzásbesenyő Dóra Dániel Általános Iskola |
Kelemen Júlia |
13 |
B. T. |
Dacia Általános Iskola |
Simon Kerekes Csilla |
27 |
Cs. Á. H. |
Európa Általános Iskola |
Szilágyi Hajnal |
42 |
Cs. B. |
Deák Farkas Általános Iskola, Nyárádszereda |
Kátai Judit |
18 |
Cs. R. Sz. |
Palkó Attila Általános Iskola, Magyaró |
Benkő Melinda Ibolya |
11 |
Cs-S. A. |
Nyárádmagyarósi Általános Iskola |
Adorjáni Éva |
24 |
D. Á. B. |
Palkó Attila Általános Iskola, Magyaró |
Benkő Melinda Ibolya |
1 |
G. K. M. |
Gyulakuti Ált. Iskola |
Varga Erika |
39 |
Gy. B. L. |
Petru Maior Kollégium, Szászrégen |
Kiss-Miki Melinda |
8 |
H. Sz. H. |
Európa Általános Iskola |
Szilágyi Hajnal |
28 |
I. A. |
Petru Maior Kollégium, Szászrégen |
Kiss-Miki Melinda |
35 |
J. E. |
Bolyai Farkas Elm. Líceum |
Rupics Zsuzsa |
23 |
K. D. |
S. Illyés Lajos Általános Iskola - Szováta |
Király Katalin |
9 |
K. E. B. |
Európa Általános Iskola |
Szilágyi Hajnal |
33 |
K. F. |
Bolyai Farkas Elm. Líceum |
Somlay Melinda |
19 |
K. H. |
Bolyai Farkas Elm. Líceum |
Somlay Melinda |
37 |
K. R. |
S. Illyés Lajos Általános Iskola - Szováta |
Király Katalin |
14 |
L. Zs. |
Bolyai Farkas Elm. Líceum |
Somlay Melinda |
17 |
M. F. |
Kemény János Általános Iskola, Marosvécs |
Mera Ilona |
36 |
M. K. M. |
Bolyai Farkas Elm. Líceum |
Rupics Zsuzsa |
26 |
M. M. |
Kend Sámuel József Ált.Isk. |
Bartos Olga |
29 |
N. B. |
Kend Sámuel József Ált.Isk. |
Bartos Olga |
3 |
N. H. |
Maroskeresztúri Általános Iskola |
Szente Enikő |
12 |
N. N. |
Bolyai Farkas Elm. Líceum |
Somlay Melinda |
31 |
O. E. |
Petru Maior Kollégium, Szászrégen |
Kiss-Miki Melinda |
43 |
O. H. |
Bolyai Farkas Elm. Líceum |
Rupics Zsuzsa |
41 |
P. N. |
S. Illyés Lajos Általános Iskola - Szováta |
Király Katalin |
38 |
P. P. |
Református Kollégium |
Simon Zsófia Erika |
34 |
R. K. |
Bolyai Farkas Elm. Líceum |
Rupics Zsuzsa |
25 |
R. R. |
Bolyai Farkas Elm. Líceum |
Somlay Melinda |
2 |
S. A. |
Dr. Bernády György |
Ozsváth Hajnal |
21 |
Sz. R. |
Bolyai Farkas Elm. Líceum |
Somlay Melinda |
20 |
Sz. Sz. R. |
Palkó Attila Általános Iskola, Magyaró |
Benkő Melinda Ibolya |
44 |
Sz. T. |
S. Illyés Lajos Általános Iskola - Szováta |
Király Katalin |
16 |
Sz. V. D. |
Református Kollégium |
Simon Zsófia Erika |
10 |
Sz. V. Sz. |
Kemény János Általános Iskola, Marosvécs |
Mera Ilona |
22 |
T. R. A. |
Kemény János Általános Iskola, Marosvécs |
Mera Ilona |
4 |
T. T. |
Bolyai Farkas Elm. Líceum |
Somlay Melinda |
7 |
V- F. K. |
Református Kollégium |
Simon Zsófia Erika |
40 |
W. Z. |
Református Kollégium |
Simon Zsófia Erika |
A megyei döntő 2023. február 10-én, pénteken kerül megrendezésre
a Bolyai Farkas Elméleti Líceum - Mentőállomás melletti épületében, 13 órai kezdettel.
Kérjük a résztvevőket, hogy a megjelölt kezdési időpont előtt
legalább 15 perccel jelenjenek meg a verseny helyszínén!
A versenyre hozzanak magukkal teljes felszerelést:
töltőtollat, grafitceruzát, színes ceruzákat, radírt, vonalzót...
Tisztelettel kérjük a szülőket, hogy gyerekeiket az iskola kapujáig kísérjék, és ott várjanak rájuk.
Szeretettel várjuk a versenyzőket a megyei megmérettetésre!
A szervező csapat nevében:
Ferencz Edith-Mária és Jánosi Szerén elemi tagozatos tanárok