Beszámoló a XIX. BIT-ről

A 2022/2023-as tanévben, a pandémia következtében 3 éves késéssel, 2023. április 12-14. között zajlott a XIX. BIT a zentai Bolyai János Tehetséggondozó Gimnázium szervezésében „A munka diszkrét bája” témában. 3 évvel korábban már megtörténtek az előkészületek, de a Találkozásra csak most kerülhetett sor.

A találkozón iskolánkat a Brassai Csanád, Iszlai Bálint, Vajda Panna, Marton Tamás-Attila, Tekse Dóra alkotta diákcsapat, valamint Jakab Irma-Tünde igazgatóhelyettes, Nagy Judit Emőke és Jakab Barna-Róbert tanárok képviselték.

A zentai BIT változatos programokkal várta a résztvevőket. A hagyományos vetélkedők és az ünnepi gálaműsor mellett játékos ismerkedés, városnézés, plakátkiállítás színesítették a rendezvényt. A plakátkiállítás anyagát a résztvevő iskolák diákjainak beküldött munkáiból állították össze a szervezők.

Diákjaink derekasan helytálltak már a találkozót megelőző matematika és informatika online vetélkedőkön. A beküldött plakát II. helyezést ért el, a városismereti vetélkedőn szintén II.-ak lettek, a BITprovizáció versenyen III. díjat kaptak, így az összesített versenyben III. helyen végeztek.

Élménydús volt a találkozó, vendéglátóink elláttak minden lelki és testi jóval, lélekmelegítő volt a mindenki által kinyilvánított együvé tartozás!

 

Eseménynaptár

2024. május
H K Sz Cs P Sz V
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Oldalaink

Erasmus+

YouTube

Cambridge Assessment English

Nemzeti Tudósképző Akadémia

BolyaiArt

bolyaisok

vilagtalalkozo

appendix

bolyaischola

fizika

appendixappendix