IDEGEN NYELVI ISMERETEK ELLENŐRZÉSE - A SZÓBELI VIZSGA TEREMBEOSZTÁSA

 

Természettudományok - A63 -as terem (Bolyai utca 3 szám)

Sorszám

Név

Időpont

1.

BAKK-MIKLÓSI IE KINCSŐ

10:30

2.

BATIZÁN A GERGŐ ZALÁN

10:30

3.

BODONI B ZSUZSANNA

10:30

4.

BURJÁN F JOHANNA

10:30

5.

CSEGEDI Z ÖRS

10:30

6.

CSENTERI ZT BALÁZS

10:30

7.

DEMIÁN P LILLA VERONIKA

10:40

8.

FAZAKAS JZ CSENGE

10:40

9.

FRUNZA PA NORBERT

10:50

10.

FÜLÖP M HANNA EVELIN

10:50

11.

GYARMATI L GYOPÁR

11:00

12.

KANTOR A KRISZTA

11:00

13.

KOVÁCS E ÁKOS- KRISZTIÁN

11:10

14.

KOVÁCS ZC DOROTTYA

11:10

15.

LANER S ANNA MELISSA

11:20

16.

LÁSZLÓ F BLANKA

11:20

17.

LÁZÁR BA ATTILA

11:30

18.

MATHE L SÁRA

11:30

19.

NAGY I PÉTER

11:40

20.

NAGY Z ZOLTÁN- SZABOLCS

11:40

21.

PÁVAI-MAROSSY Z KINGA

11:50

22.

PORKOLÁB GA CSENGE MIKOLT

11:50

23.

PREG Z TAMÁS

12:00

24.

RÁDULY I ESZTER

12:00

25.

SIKLODI A BARBARA

12:10

26.

STAN ZS ZSANETT

12:10

27.

SÜTŐ I BORÓKA JÚLIA

12:20

28.

SZALAI DK ERIKA

12:20

29.

SZÁSZ LZS KATA- BORÓKA

12:30

30.

SZÉKELJ SZENTMIKLÓSI I ÁRON

12:30

31.

SZŐCS J BORÓKA

12:40

32.

TORDAI CSC ÁGNES- ESZTER

12:40

33.

TUROS LZ ORSOLYA

12:50

34.

VARGA-FEKETE A CSENGE

12:50

35.

VERESS RGY REBEKA

13:00

36.

XÁNTUS A ZALÁN ATTILA

13:00

37.

ZSIDÓ ZZ EMESE TIMEA

13:10

Társadalomtudományok - A63 -as terem (Bolyai utca 3 szám)

Sorszám

Név

Időpont

1.

ANGI CS BOTOND

13:10

2.

BEREKMERI A ATTILA

13:20

3.

BLAJ GHE ROLAND- TAMÁS

13:20

4.

CSERNIK-VASS A DORKA

13:30

5.

CSETRI A SÁRA

13:30

6.

CSIKI I BALÁZS

13:40

7.

DÉNES A ADRIENN NOEMI

13:40

8.

ENGEL LL SOMA

13:50

9.

FÜLÖP LA ZONGA

13:50

10.

GHIULAI A ESZTER

14:00

11.

GYÖRGY LL DOROTTYA

14:00

12.

GYÖRGY I EDINA BLANKA

14:10

13.

HINTS MZ BOTOND

14:10

14.

INCZE S ANNA

14:20

15.

IVACSON G ANETTE

14:20

16.

KAKUCS T TIBOR

14:30

17.

KERESZTES ZA TAMÁS

14:30

18.

KERESZTURI Z TAMÁS MÁRK

14:40

19.

KULCSÁR L BALÁZS

14:40

20.

LÁSZLÓ F ZALÁN FERENCZ

14:50

21.

LUDESCHER L JANKA

14:50

22.

MAGOS L BLANKA HANNA

15:00

23.

MARIAN R VIKTÓRIA

15:00

24.

MARTINA E BORÓKA

15:10

25.

MOLNOS Á ANETT

15:10

26.

MUREȘAN AE KRISZTINA

15:20

27.

NAGY A DÁVID ATTILA

15:20

28.

NAGY IA DÁVID ERVIN

15:30

29.

SZABÓ AA ANDOR

15:30

30.

SZEGEDI-SZIKSZAI S SZIDONIA

15:40

31.

SZÉKELY JB ÁDÁM

15:40

32.

SZÉKELY I ZSOLT- ISTVÁN

15:50

33.

TŐKÉS J RÓBERT

15:50

34.

TŐKÉS BARANYI F ESZTER

16:00

35.

TÖVISSI JCS VANDA

16:00

36.

VAJDA C GYOPÁR MIRIÁM

16:10

37.

VARGA F LEVENTE- FERENC

16:10

38.

VARGA Z MÁTYÁS

16:20

39.

VITA N ÁRON

16:20

40.

WEBER OF GINA- CLAUDIA

16:30

Matematika-informatika - A65 -ös terem (Bolyai utca 3 szám)

1

 ADORJÁNI KLOSZ L BOTOND

10:30

2

 ANDERKA-FARKAS P KAMILLA

10:30

3

 ANTAL Z PÉTER

10:30

4

 BARRELLA V RAUL- CRISTIAN

10:30

5

 BARTA J NIKOLETTA

10:30

6

 BENDE ZS BEÁTA

10:30

7

BENEDEK ZS ANDRÁS

10:40

8

 BENEDEK HAF JOZSEF

10:40

9

 BORŞAN IM PETER DANIEL

10:50

10

 BOTOŞ IS FLÁVIUSZ

10:50

11

 CSUTAK I ÁGOTA KAMILLA

11:00

12

 CSUTAK T FRIDA TAMARA

11:00

13

 DÁLYA AD ÁKOS- DÁNIEL

11:10

14

 DÁVID GL GERGELY NORBERT

11:10

15

 DÉNES L BOGLÁRKA

11:20

16

 DOBOS C CSABA BOTOND

11:20

17

 ERCSE I TAMÁS

11:30

18

 FOGARASI F RÉKA

11:30

19

GÁLL B ÁDÁM

11:40

20

 IMRE M TAMÁS

11:40

21

 IMRE ET ZOLTÁN

11:50

22

 KASZONI A ANDREA

11:50

23

 KERESZTES B BOTOND

12:00

24

 KESZEG F NOÉMI

12:00

25

 KOPACZ I ÁGOTA

12:10

26

 KUI A BALÁZS SÁNDOR

12:10

27

 KUI C BERNADETT

12:20

28

 LÁSZLÓ B KATA

12:20

29

LŐRINCZ C MÁRK

12:30

30

 MARTON Z ESZTER

12:30

31

 MÁTHÉ AZ SZABOLCS DÁNIEL

12:40

32

 MOLNÁR L ESZTER

12:40

33

NAGY GS KRISZTA

12:50

34

 NYULAS Z RÓBERT

12:50

35

 PÁL A KRISZTA ZSUZSÁNNA

13:00

36

 PÁLOSI AF ADÉL- BERNADETT

13:00

37

 PAP I DÁVID

0.55

38

PAP IT KRISZTA- NÓRA

13.10

39

 PAPP L GERGELY TAMAS

13.20

40

 PATAKI ZS LEVENTE

13.20

41

 PETKA J ZOLTÁN FLÓRIÁN

13.30

42

SÁNTHA D EMILIA- NÓRA

13.30

43

 SIKLÓDI C CSONGOR ÁRON

13.40

44

 SIMON S KEVIN

13.40

45

 SIMÓ-RÓZSA I SZILÁRD

13.50

46

 SZÁSZ ZA DÁNIEL

13.50

47

 SZÁSZ GSZ NOÉMI- ZSUZSANNA

14.00

48

 SZILÁGYI C HUNOR

14.00

49

 SZŐCS BZS BALÁZS

14.10

50

TAKÁCS I ERIK MÁRK

14.10

51

 TAKÁCS Z ZOLTÁN ANDRÁS

14.20

52

 TŐKÉS PT ERIK

14.20

53

 TŐKÉS LS KRISZTA EVELYN

14.30

54

 TOPOR P ANITA ILDIKO

14.30

55

 TORDAI I ALEXANDRA

14.40

56

 TORJAI CS CSABA

14.40

57

 TOTH ZS ZSIGMOND

14.50

58

 VALKAI TYIDA L HUNOR

14.50

59

VARGA J ÁKOS

15

A 236 és 237-es kóddal rendelkező osztályok
13 -as terem (Mihai Viteazul utca 15 szám)

Sorszám

Név

Időpont

1.

ANGYAL S NIMRÓDDÁNIEL

10:30

2.

ANTALFFY Z KATA

10:30

3.

BAJKÓ CS GABRIEL

10:40

4.

BAKCSI ZB ANITA RENÁTA

10:40

5.

BALÁZS A KATA  ZSÓFIA

10:50

6.

BALAZS M VANESSA BETINA

10:50

7.

BALINTH EC ERIK KRISZTIAN

11:00

8.

BANDI L MIKLÓS CSABA

11:00

9.

BARÁT I CSILLA

11:10

10.

BOTOS LZ MARIA BRIGITTA

11:10

11.

CSEH LT BOTOND KRISTÓF

11:20

12.

CSIKI LC ALPÁR

11:20

13.

CSISZER M TIMEA MÓNIKA

11:30

14.

DÁLNOKI L SZILÁRD ÁKOS

11:30

15.

DÉZSI Z KRISZTA EMESE

11:40

16.

FABIAN J ALEXANDRU

11:40

17.

FEKETE A EVELYN

11:50

18.

FERENCZ C BALÁZS

11:50

19.

GAL F ESZTER

12:00

20.

JÓZSA B BALÁZS

12:00

21.

KATONA ZS BRIGITTA

12:10

22.

KELEMEN Á BLANKA CSENGE

12:10

23.

KOVÁCS S HUNOR

12:20

24.

KUPÁS G ERZSÉBET

12:20

25.

KUTI-SZENTE E HANNA-TAMARA

12:30

26.

LACZKÓ CSA MÁRK MIKLOS

12:30

27.

LÁSZLÓ-KELEMEN S LISA

12:40

28.

LÖRINCZ J ARTÚR JÓZSEF

12:40

29.

MARTON ZS PIROSKA BEATRIX

12:50

30.

NAGY D PANKA LILIOM

12:50

31.

NEDELKA B SZILÁRD

13:00

32.

PAP Z ZOLTÁN

13:00

33.

PUSKAS A DAVID ATTILA

13:10

34.

RAŢIU-VAJDA A ZALÁN

13:10

35.

SAJGÓ T ANDRÁS

13:20

36.

SÜTŐ B BOTOND

13:20

37.

SZABÓ Z ÁKOS

13:30

38.

SZEGEDI S EMILIA RENÁTA

13:30

39.

SZŐCS A BLANKA

13:40

40.

SZOMBATHY L HUBA

13:40

41.

SZUTOR-ILEA Z DÁVID

13:50

42.

TAKÁCS A ENIKŐ IZABELLA

13:50

43.

VAJDA T GERGELY

14:00

44.

VENCZEL ZI HANNA VIVIEN

14:00

IGAZGATÓ

HAJDÚ ZOLTÁN

Eseménynaptár

2024. június
H K Sz Cs P Sz V
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Oldalaink

Erasmus+

YouTube

Cambridge Assessment English

Nemzeti Tudósképző Akadémia

BolyaiArt

bolyaisok

vilagtalalkozo

appendix

bolyaischola

fizika

appendixappendix