A BOLYAI FARKAS MULTIDISZCIPLINÁRIS TANTÁRGYVERSENY EREDMÉNYEI

 

Az idei tanévben is sikeresen zárult a Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny.

A 216 résztvevő diákok közül kitűnő eredményeket értek el a 7 versenykategóriában az alábbi tanulók:

- Hőtan és elektromosságtan X. osztályosok számára
- Mechanikai rezgések és hullámok; váltakozó áramú áramkörök XI. osztályosok számára

Ssz.

TANULÓ NEVE

OSZT.

OKTATÁSI INTÉZMÉNY

MEGYE

EREDMÉNY

1

Kolcsár Gedeon

10

Bolyai Farkas Elméleti Líceum

MS

I.Díj

2

György Zoltán

10

Márton Áron Kollégium

HR

II.Díj

3

Tompos Alpár

10

János Zsigmond Unitárius Kollégium

CJ

III.Díj

4

Benedek Kristóf

11

Bolyai Farkas Elméleti Líceum

MS

Dicséret

5

Seres Ella-Timea

10

János Zsigmond Unitárius Kollégium

CJ

Dicséret

  • Historia Nostra Történelem Tantárgyverseny:
    - Magyarságtörténet

Ssz.

TANULÓ NEVE

OSZT.

OKTATÁSI INTÉZMÉNY

MEGYE

EREDMÉNY

1

Forró-Bathó Ákos

11

Bolyai Farkas Elméleti Líceum

MS

I.Díj

2

Dombi Róbert

11

Salamon Ernő Elméleti Líceum

HR

II.Díj

3

Czimbalmos Szabolcs Attila

11

Bolyai Farkas Elméleti Líceum

MS

III.Díj

4

Birtalan Hunor

9

Domokos Kázmér Techonológiai Líceum

MS

Dicséret

5

Bordás Péter

9

Horváth János Elméleti Líceum

BH

Dicséret

  • Nyárády Erazmus GyulaBiológia Tantárgyverseny:
    - Növény- és állatbiológia X. osztályosok számára
    - Anatómia és élettan XI. osztályosok számára

Ssz.

TANULÓ NEVE

OSZT.

OKTATÁSI INTÉZMÉNY

MEGYE

EREDMÉNY

1

Kegyes Dávid

11

Kölcsey Ferenc Gimnázium

SM

I.Díj

2

Isza Réka

11

Mihai Eminescu Főgimnázium

BH

II.Díj

3

Pándi Dóra

11

Kölcsey Ferenc Gimnázium

SM

III.Díj

4

György Nóra Barbara

11

Nagy Mózes Elméleti Líceum

CV

Dicséret

5

Lőrinczi Johanna Irma

11

Orbán Balázs Gimnázium

HR

Dicséret

 

Ssz.

TANULÓ NEVE

OSZT.

OKTATÁSI INTÉZMÉNY

MEGYE

EREDMÉNY

1

Czink Gergő

10

Salamon Ernő Elméleti Líceum

HR

I.Díj

2

Márton Kincső

10

Bolyai Farkas Elméleti Líceum

MS

II.Díj

3

Bonda Boglár

10

Nagy Mózes Elméleti Líceum

CV

III.Díj

4

Simon Hanna-Fatime

10

Salamon Ernő Elméleti Líceum

HR

Dicséret

  • Kalkulusz Informatika Tantárgyverseny:
    - Programozói verseny IX–XII. osztályosok számára
    - Számítógép alkalmazói verseny IX–XII. osztályosok számára

Ssz.

TANULÓ NEVE

OSZT.

OKTATÁSI INTÉZMÉNY

MEGYE

EREDMÉNY

1

Fülöp Márton

12

Bolyai Farkas Elméleti Líceum

MS

I.Díj

2

Mészáros Botond

11

Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum

SJ

II.Díj

3

Benedek Balázs

12

Bolyai Farkas Elméleti Líceum

MS

III.Díj

4

Vidám Szabolcs

11

Gheorghe Pop de Băseşti Technológiai Líceum

HR

Dicséret

5

Forgács Péter

12

Horváth János Elméleti Líceum

BH

Dicséret

6

Tana Alpár

11

Mikes Kelemen Elméleti Líceum

CV

Dicséret

 

Ssz.

TANULÓ NEVE

OSZT.

OKTATÁSI INTÉZMÉNY

MEGYE

EREDMÉNY

1

Varga Zoltan

10

János Zsigmond Unitárius Kollégium

CJ

I.Díj

2

Csis Róbert-Géza

12

János Zsigmond Unitárius Kollégium

CJ

II.Díj

3

Lukács Panna

11

Nagy Mózes Elméleti Líceum

CV

III.Díj

4

Gardner Márk - Árpád

11

Bolyai Farkas Elméleti Líceum

MS

Dicséret

5

Szász László

11

Salamon Ernő Elméleti Líceum

HR

Dicséret

-          Általános természetföldrajz

-          Társadalomföldrajz

Ssz.

TANULÓ NEVE

OSZT.

OKTATÁSI INTÉZMÉNY

MEGYE

EREDMÉNY

1

Socaciu-Lendvai Márk

11

János Zsigmond Unitárius Kollégium

CJ

I.Díj

2

Rusz Balázs-Csanád

11

Bolyai Farkas Elméleti Líceum

MS

II.Díj

3

Farcaș Endre Demeter

10

Márton Áron Kollégium

HR

III.Díj

4

Nagyoláh Zalán

11

Nagy Mózes Elméleti Líceum

CV

Dicséret

5

Czine Előd Csanád

10

Mikes Kelemen Elméleti Líceum

CV

Dicséret

6

Tepfenhart Beatrix

10

Kölcsey Ferenc Gimnázium

SM

Dicséret

 

Ssz.

TANULÓ NEVE

OSZT.

OKTATÁSI INTÉZMÉNY

MEGYE

EREDMÉNY

1

Rokaly Barna

9

Márton Áron Kollégium

HR

I.Díj

2

Ferencz Lóránd

9

Segítő Mária Római-katolikus Teológiai Líceum

HR

II.Díj

3

Bartos Balázs Bence

11

Székely Mikó Elméleti Líceum

CV

III.Díj

4

Ördög Kinga

9

Márton Áron Kollégium

HR

Dicséret

5

Kovács Dániel

11

Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium

HR

Dicséret

  • Fabinyi Rudolf Kémia Tantárgyverseny:
    - Általános és szervetlen kémia a IX. osztályosok számára
    - Szerves kémia a X–XI. osztályosok számára

Ssz.

TANULÓ NEVE

OSZT.

OKTATÁSI INTÉZMÉNY

MEGYE

EREDMÉNY

1

Vitályos Norbert

9

Nagy Mózes Elméleti Líceum

CV

I.Díj

2

Antal Balázs

9

Segítő Mária Római-katolikus Teológiai Líceum

HR

II.Díj

3

Pănescu T. Delia

9

Márton Áron Kollégium

HR

III.Díj

4

Gombár Anna

9

Kolozsvári Református Kollégium

CJ

Dicséret

5

Lázár Botond

9

Márton Áron Kollégium

HR

Dicséret

 

Ssz.

TANULÓ NEVE

OSZT.

OKTATÁSI INTÉZMÉNY

MEGYE

EREDMÉNY

1

Farkas Erik

11

Nagy Mózes Elméleti Líceum

CV

I.Díj

2

Nagy-György Sámuel

10

Márton Áron Kollégium

HR

II.Díj

3

Lazar Izabella

10

János Zsigmond Unitárius Kollégium

CJ

III.Díj

4

Bokor Krisztián

11

Nagy Mózes Elméleti Líceum

CV

Dicséret

5

Varga Adolf

11

Székely Mikó Elméleti Líceum

CV

Dicséret

6

Albert Csongor

11

Márton Áron Kollégium

HR

Dicséret

Eseménynaptár

2018. augusztus
H K Sz Cs P Sz V
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Oldalaink

bolyaisok

vilagtalalkozo

appendix

bolyaischola

fizika

appendixappendix